O firmie

Firma BEST PACK Rafał Królikowski działa w branży producentów i dystrybutorów opakowań foliowych.

Posiadam duże doświadczenie w branży opakowań i po kilku latach pracy różnych firmach , postanowiłem spróbować sił na własny rachunek .

Moim głównym celem jest doradztwo i wybór jak najlepszego opakowania do klienta zgodnie z jego oczekiwaniem. Dotrzymywanie terminów oraz dobre ceny pozwalają mi na stałe powiększać liczbę zadowolonych odbiorców. Zachęcam do przekonania się o tym i dokonania zakupów w mojej firmie.

Producent opakowań foliowych 

Produkowane przez nas opakowania foliowe znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, np. w branży tekstylnej, spożywczej, galanteryjnej, itp. Współpracujemy zarówno z małymi, jak i większymi firmami. Bogaty asortyment sprawia, że każde przedsiębiorstwo może znaleźć odpowiednie opakowanie dla siebie i swojej branży. Wytwarzamy, między innymi torebki foliowe, wielowarstwowe czy typu doypack. Każdorazowo, dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli otrzymać produkt zgodny z ich oczekiwaniami. 

Dysponujemy własną, rozbudowaną i w  pełni zautomatyzowaną linią produkcyjną, dzięki temu możemy produkować torebki w różnych wymiarach, w ilościach hurtowych, w zależności od zamówienia. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy wysokojakościowe materiały oraz nowoczesne technologie. Realizujemy również zamówienia niestandardowe, stale poszerzamy asortyment.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty. W przypadku pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Z chęcią udzielimy odpowiedzi oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.